خدمات نماشویی در تهران و کرج با نماشویی اکبری

خدمات نماشویی یا نظافت نما برای هر صاحب ساختمانی بسیار حیاتی است. نما جلوه بصری ساختمان برای عموم و اولین موردی که مشاهده می شود است. نمای تمیز امکان تعرق رطوبت را فراهم می کند که به عنوان محافظ ضد آب برای ساختمان عمل می کند. اگر قسمت هایی از نما نیازمند تعمیر باشند ، پیدا کردن این قسمت ها از نمای تمیز راحت تر است.

دیگر خدمات ما

محاسبه و تخمین قیمت نماشویی و خدمات نظافت نما

تخمین قیمت نماشویی راهکاری برای محاسبه تقریبی هزینه خدمات نماشویی است و نمیتوان قیمت دقیق را بدون حضور در محل پروژه اعلام کرد با این حال ما سعی داشتیم قیمتی تقریبی را برای خواستاران این خدمات بصورت آنلاین اعلام نماییم . 

نمونه ای از نماشویی های انجام شده

توضیحی مختتصر در مورد خدمات نماشویی

به طور خلاصه ، خدمات نماشویی و نظافت نما فرآیندی است که در آن می توان فضای خارجی ساختمان را از هرگونه آلودگی ، دوده ، لکه ها و آلاینده ها پاک کرد. .

نما معمولاً به قسمت جلوی ساختمان که ورودی در آن قرار دارد ، اشاره دارد. اما خدمات نماشویی برای محیط سنگ و نما شده‌ی قسمت های داخلی یک خانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد و تنها به شست و شوی نمای بیرونی ساختمان مختوم نمیشود .
ًََبرخی از مشهورترین مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان شامل شیشه ، سنگ و چوب است ، اگرچه برخی از نما ها ممکن است  ساخته شده از فلزات مانند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم باشد. ما با توجه به مصالح مورد استفاده شما بهترین مواد شوینده و ابزار ها را به کار میگیریم تا به بهترین نحو زیبایی و جلای ساختمان شما را بازگردانیم .
دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود نمای ساختمان کثیف به نظر برسد. به عنوان مثال ، هوا می تواند آسیب های خود را برساند ،  همچنین آلاینده های موجود در هوا ، این ترکیب می تواند باعث کم رنگ شدن نما شود و در ظاهر کلی ساختمان تأثیر بگذارد.

اما با خدمات نماشویی میتوان به راحتی از شر این کثیفی ها راحت شده و به ساختمان خود جلا بدهیم .

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی و نظافت نما

این خدمات از جمله خدمات تخصصی بوده و در بسیاری از ساخمان ها تمیز کردن نما برای افراد غیر مجهز ممکن نمی باشد ، با این حال با توجه به بستگی داشتن قیمت نماشویی به عوامل متعدد همچون جنس نما ، متراژ و میزان کثیفی نما  ، نمی توان قیمت دقیقی برای خدمات نماشویی با طناب یا راپل ارائه کرد.
اما می توان تخمینی از قیمت نماشویی ساختمان را به طور زیر شرح داد :
اگر متراژ نمای ساختمان بالای ۲۰۰ متر باشد ، از قیمت ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان بسته به نوع نما ، جنس نما و مقدار کثیفی نما محاسبه می شود؛
و  اگر متراژ کمتر از ۲۰۰ متر باشد به صورت کنتارات یا کلی قیمت داده می شود که برای دریافت این قیمت باید با استفاده از شماره های موجود در سایت ، با متخصصین ما تماس بگیرید.

قیمت نماشویی و نظافت نما

انواع خدمات نماشویی و نظافت

چرا نماشویی اکبری

سالانه +300 مشتری

ما در شرکت اکبری ، سالانه به بیش از 300 مشتری خدمات نماشویی ارائه می دهیم.

+20 سال تجربه

با تجربه ای بیشت از 20 سال در این زمینه ، کار نماشویی شما توسط متخصص های حرفه ای انجام می شود.

ابزار های بِروز

استفاده از ابزار های بِروز همچون راپل و ارائه راه حل برای تمیز کردن مکان های بدون دسترسی از دیگر ویژگی های ماست.

مقرون به صرفه

خدمات نماشویی ساختمان ما با توجه به کیفیت کار نهایی ، بسیار مقرون به صرفه هستند.

خدمات نماشویی بدون داربست چیست؟

نماشویی بدون داربست چیست؟

کمی قبل تر در سال های اخیر خدمات نماشویی با راپل و بدون داربست بیشتر مورد ارائه نبود ، اما با گذشت کمی به علت زمان بر بودن ، پر هزینه بودن و پر سروصدا بودن استفاده از داربست ، ما و همکارانمان به فکر ارائه روشی از خدمات نظافت نما آنهم بدون داربست و با درد سر کمتر افتادیم . 

پس از مدت کمی با ایده استفاده از طناب ارتفا (راپل) خدمات نماشویی بدون داربست را برای مشتریانمان محقق ساخته و توانستیم به پروسه خدمات نماشویی سرعت بخشیده و از اتلاف هزینه و زمان جلو گیری کنیم .

نماشویی بدون داربست چیست؟
اهمیت استفاده از خدمات نماشویی

دلایل اهمیت نماشویی با طناب (راپل)

اهمیت استفاده از خدمات نماشویی

استفاده از راپل و یا طناب ارتفاع برای خدمات نماشویی مزایایی داشته که بد نیست مروری اجمالی بر آنها داشته باشیم :

  • پایین آمدن قیمت نماشویی : استفاده از داربست در خدمات رسانی هایمان برای ما نیز شامل هزینه بوده و این موضوع باعث بالا رفتن قیمت خدمات دهی ما به مشتریانمان نیز میشود . از این رو نماشویی با راپل همواره برای ما قیمت تمام شده پایین تری داشته و امکان ارائه خدمات نماشویی ارزان را برای ما مهیا میکند .
  • کم سر و صدا بودناگر تا بحال از داربست برای هر موضوعی استفاده کرده باشید پروسه نصب و باز کردن داربست بسیار پر سرو صدا و آزار دهنده میباشد اما این موضوع نیز در خدمات نماشویی با راپل حل شده است . 
  • کم خطر بودناز آنجا که استفاده کنندگان از راپل آموزشهای لازم را دیده و از تجهیزات حرفه ای استفاده میکنند امکان رخ دادن اتفاق ناگوار بسیار پایین بوده اما استفاده از داربست برای نماشویی هم برای نصب کنندگان آن پر خطر بوده و هم برای عابرین اطراف .

همچنین دلایل بسیار زیادی از قبیل آرامش همسایگان و… باعث برتری نظافت و خدمات نماشویی با راپل شده است و استفاده از داربست برای نماشویی کم کم منسوخ شده به حساب می آید .

نماشویی در تهران شامل کدام مناطق از تهران میشود ؟

خدمات نظافت نما و نماشویی اکبری ، به لطف و عنایت خدا قادر به خدمات رسانی در تمامی محله و منطقه های تهران میباشد و بدون هیچ گونه اتلاف وقت پس از تماس با کارشناسان نماشویی در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام و صفر تا صد پروژه نما شویی شما را به نهایت میرسانند .

نماشویی در کرج نیز امکان پذیر است ؟

دقیقا همچون خدمات رسانی ما در تهران ، نماشویی در تمامی مناطق و محله های شهرستان کرج امکان پذیر بوده و همکاران ما آماده ارائه خدمات نماشویی و نظافت نما به تمامی اهالی کرج میباشند .

2 دیدگاه دربارهٔ «نماشویی»

  1. هم قیمت نماشویی تون در مقایسه با بازار بهتره ، هم خیلی سریع تر کارارو جمع و جور میکنید ، بنده وظیفه خودم دونستم که از تیم نماشوییتون تشکر و قدردانی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *